Wees de eerste om “Chemipro OXI 100 g - reinigen licht vervuilde oppervlakken” te beoordelen Reactie annuleren
Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.
€ 2,95
De multifunctionele reiniger voor alle licht vervuilde materialen en flessen. Dankzij de actieve zuurstof is een hygiënische reiniging mogelijk in één behandeling met een korte contacttijd.
Dosis: 4 g / liter warm tot heet water. Spoel of dompel flessen en andere materialen onder.
Contacttijd: 2-5 minuten.
Laat goed uitdruipen. Naspoelen is niet nodig.
levertijd 2 - 4 dagen
Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.
Ik heb tijdens het jaar kwalijke gewoonte om al eens iets te vergeten. Dan denk ik in juni : “Ja, hoor, ik ben de winterprei vergeten”. Vorig jaar ben ik er ook in geslaagd om spruitjes te vergeten zaaien.
Om mezelf te verplichten om goed na te denken over mijn teelten zou ik je om de 2 weken een mail willen sturen met mijn moestuinplannen, een soort checklist. Wees gerust ik zal je niet spammen met reclame, daar heb ik zelf een hekel aan.
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.